üniteni-en-iyi

en-yakın-servis-

SERVİS

tek-arama

24/7 yardım – sadece bir arama uzağınızdayız

İster kendi ülkenizde ister başka bir ülkede olun, arıza desteğine ihtiyaç duyduğunuz zaman tek bir aramayla servis ekibimiz sizi en hızlı şekilde yola devam etmenizi sağlamak için hazırdır.

Kolay Ulaşım

OneCALL servisine ulaşım tek bir numarayı hatırlamak kadar kolay; 00800 CARRIER1* (00800 22774371). Biz aynı zamanda nerede servise ihtiyacınız olursa olsun işlerinizi daha da kolaylaştırmak için ödeme ve döviz gibi işletim konularını sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

*Yedek numara 0032 11879 100

TekArama – Tek Çözüm

32 ülkede 600 den fazla servis noktası ile OneCall asistanımız hızlı ve doğru bir yardım için sizi kendi dilinizi konuşan bir uzmana bağlar.

Sizi Haberdar Durumda Tutar

Soğutmalı taşıma operasyonlarında arızaların, özellikle başka bir ülkede gerçekleşti ise, ne kadar karışıklığa yol açan bir durum olduğunun farkındayız. Bu neden ile operasyonunuzu yola döndürme aşamasında sizi bilgilendiriyoruz. Telefon ile güncelleştirmeye ek olarak işinizi planlıyabilme açısından SMS, email ve internetten takip etme gibi seçeneklerimizde bulunmaktadır.

Uzmanlık

En yeni diagnostik yazılım, uzman araç gereçler ve teknik bilgi kaynağı ile hiç kimse cihazlarımızı servis mühendislerimizden daha iyi anlayamaz.