Hakkında

Willis Carrier’in 1902 deki modern klima tesisatı buluşuna dayanarak, Carrier ısıtmada, iklimlendirmede ve soğutma çözümlerinde dünya lideridir. Küresel konforu ve verimliliği geliştiren yeni ürünleri ve servisleri sayesinde Carrier kanıtlanmış yenilikçi tarihini sürdürmeye devam ettirmektedir.

Carrier Meksika fabrikası LEED® Gold sertifikası bulundurmaktadır.

  • CO2 kullanılan ilk konteyner soğutma sistemi
  • Entegre olabilen, değişik hızlarda bulunan, su soğutmalı vidalı ilk soğutucu
  • Infinity® Serisi yüksek verimlilikte klimalar

Dünyayı Değiştiren Buluş

1902 yılında,Willis Carrier, modern klima ile iç ortam sıcaklığını kontrol ederek insanlığın en zor sorunlarından birini çözmüştür. Onun buluşu sayısız endüstriye küresel verimlilik, sağlık ve kişisel konfor imkanı sağlamıştır.

Bugün Carrier etkileri dünya genelinde ve günlük yaşamın hemen her yönünde görülür. Hava şartları ne olursa olsun konforlu ve verimli ortamlar yaratır. Biz yiyeceklerin ve içeceklerin kalitesini ve tazeliklerini koruyarak küresel gıda arzının koruyuculuğunu yapar. Tıbbı gereçlerin doğru şartlar altında taşınmasına ve dağıtılmasına olanak sağlayarak sağlığı garantiye alırız. Yeşil yapı hareketi için çözüm servis ve eğitim sağlar.

Doğal Lider

En başından itibaren Carrier doğal bir lider olmuştur. Sadece tamamen yeni ve yaratıcı bir ürün yarattığı için değil aynı zamanda çevreye olan sorumluluğumuzun standartlarını belirlediği için. 1994 yılından bu yana, ozon tabakasına zarar vermeyen dünyanın en ileri enerji verimli ısıtma, klima ve soğutma sistemlerinini tanıtırken carrier olarak endüstriye liderlik etmekteyiz.

Çevreyi ve tükenen kaynakları korumak Carrier’ın başlıca ilkesidir.

Tüketici İhtiyaçları ile Buluşma

Carrier ısıtma, soğutma ve iklimlendirme alanında sınırların ötesinde küresel çözümler üretir.

Ev Konforu – Milyonlarca insan etkili ev ısıtma ve soğutma ihtiyaç çözümleri için Carrier’ın liderliğine ve tecrübesine güvenir.

  • Yapı Çözümleri – Carrier yapı kullanımının süresinin uzunluğu için iklimlendirme, bina kontrolü ve enerji servisi alanında çözümler üretir; bu çözümler ile performans standartını, enerji verimliliğini ve sürekliliği sağlar.

  • Taşımacılıkta Soğutma – Carrier soğutucu ekipmanları, soğuk zincir takip çözümleri ve tamamlayıcı parçaları ile; yiyecek ve içeceklerinizin, tıbbi malzemelerinizin ve diğer bozulabilir ürünlerinizin güvenli taşındığından emin olur.

  • Ticari Soğutma – İçecek, yiyecek servisi ve gıda perakende sanayisine hizmet veren, soğutma ünitelerimiz, tazeliği korumak güvenliği sağlamak ve küresel gıda ve içecek perakende görüşünü geliştirmek için yeni nesil teknoloji üzerine inşa edilmiştir.

ASCO Soğutma Hakkında

Asco Soğutma Ltd. Şti 2011 yılında kurulmuş olup, kurulduğu tarihten itibaren “ CARRIER TRANSICOLD” soğutucu ünitelerinin İstanbul ve Antalya illerinde Yetkili Satıcılığını yapan şirket, 2015 yılı Haziran Ayından itibaren CARRIER TRANSICOLD Türkiye Distribütörlüğünü üstlenmiştir.